Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Last week
 3. 1. Zuza 2. RobRoy 3. Tomek 4. MarkLubuski (na 75% , mam nadzieję jednak że dobrze wyjdzie...) 5. Krzych (nie obiecuję) 6. maniomen (może jeszcze ze 3 osoby zaproszę, ale to muszę obgadać) Udało mi się dowiedzieć, czy będę mieć wolne. Jak apokalipsa nie zejdzie na nas, to pewnie przyjadę.
 4. dobre pytanie, @radzior w nagrodę za bystrość dostaniesz nasiono słonecznika oczywiście 26 września się widzimy!!! Organizator wysłał mi błędną notkę ze złym terminem, ale na szczęście w tytule napisałam już poprawny dzień
 5. Jak dobrze zrozumiałem, to prośba o przyjechanie jest na 26. A 20 jest ogólne otwarcie. Dobrze ZuZa czytam ze zrozumieniem?
 6. 1. Zuza 2. RobRoy 3. Tomek 4. MarkLubuski (na 75% , mam nadzieję jednak że dobrze wyjdzie...) 5. Krzych (nie obiecuję)
 7. 1. Zuza 2. RobRoy 3. Tomek 4. MarkLubuski (na 75% , mam nadzieję jednak że dobrze wyjdzie...)
 8. Earlier
 9. Gdzieś bym się przejechał, ale nie mam pomysłu. Ktoś lara dzisiaj?
 10. scoffer

  Wielkopolska

  Byłem na miejscu około 15..mój stał na tym parkingu na samym wjeździe. W sumie byłem z pół godziny.. pooglądałem chwile te Hondy i się zawinąłem :-)
 11. lunatiC

  Wielkopolska

  I co tam panie, byłeś? Chodziłem kilka razy i żadnego bandyty nie widziałem
 12. scoffer

  Wielkopolska

  Hej..ja będę. Wybieram się po południu ok 13-14 wyjazd. Od czwartku jest tam zlot forum Hondy VTX 1300/1800.
 13. Dobra, może moje auto nie jest aż tak fajne. Mój to stary złomek, który wizualnie odpicowałem. Zdjęcia nie pokażę, bo się wstydzę, he he. Jak przyjadę samochodem, to będzie niespodzianka.
 14. lunatiC

  Wielkopolska

  A jutro do Skorzęcina ktoś się wybiera? Jadę z żoną puszką zobaczyć bo moi rodzice tam są i jakiś zlot jest „harleyowców” jak to mój ojciec ujął
 15. Na miejscu ma być jeden plymouth i corvetta, więc fajne fury też mile widziane
 16. Nawet jak pogoda nie dopisze, to na upartego, o ile uda mi się utargować wolne, mogę przyjechać samochodem. A ten dzieciakom też może się spodobać. Wtedy to i 5 osób mogę zabrać łącznie, jak kto chętny będzie.
 17. mam nadzieję, że Ci sie uda i owszem -im więcej tym lepiej także jakby co, zabieraj kogo trzeba buuuuuu
 18. 1. Zuza 2. RobRoy 3. Tomek 4. Hirad (prawdopodobnie )* * A nie, bo nie ma mnie w wawie
 19. Kurde, w końcu może byłaby okazja, żeby pokazać swoją zakazaną gębę światu. Chociaż nie wiem, czy dzieci się nie przestraszą, he he. No i może ja bym na dużym przyjechał, a tatę wcisnął na małego. Im więcej, tym lepiej. Na razie się nie zapiszę, bo nie gwarantuje, że mnie w robocie nie wpierniczą na sobotę do pracy, ale jak coś, to się tu dopiszę.
 20. 1. Zuza 2. RobRoy 3. Tomek
 21. Hejka Zostałam poproszona przez właściciela jednego z klubów sportowych, do którego chadzam na treningi, o opublikowanie poniższych informacji, związanych z otwarciem Miasteczka Ruchu Drogowego w dzielnicy Wawer. Ponieważ bardzo wierzą z moje moce jako moderatorki POLSKIEGO FORUM BANDITA to mam wielką prośbę i zachęcam każdego, kto może i ma ochotę, aby zjawił się 26 września, od godziny 10:00, na ul. Skalnicowa 21 (przy hotelu Hilton, nieopodal zjazdu z Wału Miedzeszyńskiego). Mają być wesołe dzieciaczki, które mają płakać ze szczęścia na widok motocykli, punkt poboru krwi i inne atrakcje WINCYJ INFO: Miasteczko Ruchu Drogowego w Wawrze to drugie takie miejsce w Warszawie, a pierwsze otwarte dla mieszkańców. Miasteczko, znajduje się przy Trakcie Lubelskim obok Hotelu Hilton. Będzie to miejsce pełniące nie tylko funkcję edukacyjną, ale również rekreacyjną. Miasteczko będzie się składało z ulic (do jazdy rowerem lub hulajnogą), rond, skrzyżowań, chodników, sygnalizacji świetlnej, znaków drogowych, co uczyni z niego prawdziwą miniaturę miasta. Otwarcie Miasteczka Ruchu Drogowego w Wawrze odbędzie się 26 września. W czasie wydarzenia, w formie pikniku rodzinnego odbędą się zajęcia dot. Bezpieczeństwa w ruchu drogowym przeprowadzone przez Policję i Straż Miejską, zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, wystawa motocykli, wystawa pojazdów militarnych, pokaz sztuk walki, spotkania z gośćmi oraz animacje dla dzieci. Na miejscu ma być TVN Turbo, oraz kilka osobistości ze świata motoryzacji, m.in. Maurycy Kochański (podpowiem, komentował w studiu F1 z Ziętarskim, osobiście też gościa znam, miły człowiek), czy Włodzimierz Gąsiorek (200-letni pan, który ma muzeum WFM w Wawrze i ma sporo fajnych sprzętów, które będzie prezentował na wydarzeniu ). Jednak jeśli możecie, stworzyć taką niezobowiązującą listę poniżej, abym mogła dobre wieści przekazać organizatorowi, że ileś tam maszyn będzie to byłabym MEGA WDZIĘCZNA Na zachętę napisze, że TEŻ BEDE 1. Zuza
 22. Skarga

  Krótkie Trasy z Poznania

  ok, gdyby jednak ktoś się chciał pojawić to przesuwamy lotkę o 0,5h bo parę osób nie wyrobi się inaczej z pracą, także zapraszam wszystkich na 18:30
 23. kazek

  Krótkie Trasy z Poznania

  Ja w tych stronach jestem tylko w weekendy tj okolice środy wielkopolskiej, mieszkam kawałek od bydzi to i tak po pracy bym się nie wyrobił.
 24. MaQ(GoobLee)

  Krótkie Trasy z Poznania

  Niestety ja odpadam, w domu jestem tylko na dłuższy wekend od 11 do 15 wiec zostaje mi tylko niedziela albo pon.
 25. Skarga

  Krótkie Trasy z Poznania

  @MaQ(GoobLee), @Slawek09, @adi, @Dr Hackenbush, @kazek, @kwinto59 Kto chętny, zapraszam serdecznie, pogoda ma być świetna, a trasa jest jak marzenie. Pisać kto będzie, by było wiadomo na kogo czekać. Do zobaczenia!
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności.Guidelines Privacy PolicyWe have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.