Jump to content
Obstawa Conorian Read more... ×
Obstawa Adrian Read more... ×

Afisz Kulturalny

Miejsce publikowania swoich recenzji na temat wąsko pojętego świata kultury.


Afisz kulturalny powstał jako miejsce publikowania swoich recenzji na temat wąsko pojętego świata kultury. W praktyce oznacza to publikowanie swoich wrażeń na temat architektury, malarstwa, literatury, filmu, teatru, muzyki (ale z kręgu muzyki autorskiej a nie muzyki gatunku). Ponadto dopuszczalne są odnośniki do wywiadów lub wykładów przedstawicieli szeroko pojętych nauk humanistycznych które zostały w pamięci. Założeniem jest zainteresowanie innych czymś co samo zrobiło na nim samym wrażenie.

QuasiRegulamin działu Afisz Kulturalny:

1. dopuszczalne są posty tylko recenzujące zainteresowany obszar, posty odnoszące się do propozycji innych użytkowników będą ukrywane jako że założeniem jest zbiór recenzji i odniesień, nie dyskusja.

2. W poście można zamieszczać linki (np. do trailera), zdjęcia (własne lub np. okładki ksiązki), fragmenty recenzji innych osób dot. interesującego nas dzieła sztuki/literatury etc. z poszanowaniem praw autorskich.

3. Nie wystarczy tylko namiar ale też komentarz co zrobiło wrażenie i dlaczego akurat chcecie polecić innym to a nie co innego.

4. język wulgarny w tym dziale będzie cenzurowany – chyba, ze będzie cytatem lub koniecznością wynikającą z charakteru opisywanego dzieła (głównym moderatorem w tym dziale jest ilm, potrafię to odróżnić)

5. Założeniem jest podzielenie się czymś wartościowym a nie walka o to kto jest mocniej ukulturalniony – postawy charakterystyczne dla tego drugiego nie będą piętnowane ani cenzurowane jednak warto pamiętać żeby nie leczyć kompleksów ponieważ wcześniej czy później ktoś to zauważy.

6. Posty naśmiewające się, humorystyczne, szydzące lub cyniczne będą kasowane bo szkoda na nie czasu.

0 topics in this forum

There are no topics in this forum yet

×

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności.Guidelines Privacy PolicyWe have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.