Jump to content

seebst

Forumowicz
 • Content Count

  1,875
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

seebst last won the day on September 9

seebst had the most liked content!

Community Reputation

74 Neutralna

About seebst

 • Rank
  Bandyta
 • Birthday 12/25/1986

Posiadany Motocykl

 • Marka
  Suzuki
 • Model
  GSF650
 • Rocznik
  2012
 • Typ
  S

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Żary
 • Miejsce
  kierowca

Recent Profile Visitors

678 profile views
 1. Czy podnóżka pasażera, lewa strona, nie masz może?
 2. Sprzedam crash pady do Bandita 650 z 2012 roku. Być może pasują też do innych modeli i roczników. Oryginalnie były założone na tych srebrnych dystansach, ale po pierwszym upadku, gdy mimo wszystko delikatnie dekiel od spodu się porysował, nieznacznie, ale jednak, dałem do dorobienia dłuższe, na wzór oryginalnych. Wszystko jest tak samo zrobione, również aluminium, tyle że o ⅓ dłuższe. I wówczas sprawdziły się. Moto zaliczył jeszcze po jednym upadku na każdą stronę. Tylko parkingówki, bez żadnych ślizgów po asfalcie itp. Tak więc końcówki lekko draśnięte. Na ostatnim wyjeździe w Alpach, gdzie podczas próby postawienia moto na centralce przeważyło mnie i poleciałem razem z nim na prawą stronę delikatnie wygięła się ta blacha, do której przykręcona jest końcówka samego crash pada. Starałem się to jakoś na zdjęciu pokazać o co chodzi. Oczywiście nic się przy tym nie stało dla samej konstrukcji. Można to wypukać, żaden problem, ale już nie mam czasu się w to bawić. W komplecie są wszystkie elementy potrzebne do przykręcenia, powinny być także wszystkie śruby. Jako gratis jest przyklejone na lewym crash padzie mocowanie do gopro gwarantujące ciekawe ujęcia z przedniego zawieszenia Cena myślę że 200 zł z wysyłką po mojej stronie, najlepiej paczkomatem, bo nie mam czasu stać w kolejce na poczcie
 3. seebst

  dystanse lusterek

  A skąd ta pewność? Przepraktykowane? Ja lusterek bardzo mocno nie przykręcam - na tyle luźno, aby w razie czego mogły się złożyć, czy nawet ręką je złożyć gdy trzeba będzie, ale na tyle mocno, żeby mi od wstrząsów i wibracji same mi nie opadły, a już tak parę razy miałem, więc nieznacznie mocniej musiałem je dokręcić. Ale mimo wszystko, zarówno z lewej strony czy z prawej, przy upadku oba lusterka się złożyły i złamały dokładnie tuż przy samym mocowaniu czachy, zaraz za tą śruba. Dlatego zacząłem ale zastanawiać nad lusterkami z 600, które można było by sobie je złożyć i rozłożyć bez żadnych problemów. Jeszcze kwestia tych dystansów - czy w środku są tulejki, tak aby przy mocniejszym dokręcaniu plastik nie pękł?
 4. seebst

  dystanse lusterek

  Olejak 650 100% pasuje do młodszych, bo sam jedno lusterko mam założone właśnie z olejaka 650. Rozstaw pasuje idealnie. Ale niestety, materiał, z którego wykonane jest ramię lusterka to tzw. szajsmetal - kaszana totalna. Nawet aluminium tak szybko nie pęka jak to ramię.
 5. seebst

  dystanse lusterek

  No u Ciebie Mariusz to lusterka by musiały być od Kamaza, co byś nie musiał się wyginać na wszystkie strony
 6. seebst

  dystanse lusterek

  Ja ze swojego doświadczenia tylko uważam, że (w moim przypadku akurat) te dystanse, o ile by na pewno zdały egzamin, to jest jeszcze większe ryzyko, że przy upadku moto, nawet zwykłej parkingówce, lusterka lecą od razu, jako najbardziej wysunięty punkt. Ja w ten sposób straciłem raz jedno, a teraz niedawno drugie lusterko, bo mi moto upadło w miejscu. Ułamały się tuż za mocowaniem do czachy. Jedno prowizorycznie założyłem, mam obecnie krótsze o tę część ułamaną, jakieś 3 cm. Nie wprawne oko różnicy nie zauważy, ale widoczność w nim znacząco nie pogorszyła się.
 7. Ja dwa podchody robiłem i nigdy mi się nie udało, a przejeżdżałem tuż obok. Ale bardzo bym chciał tam być. Jednak niedziela będzie zajęta. A poza tym, to muszę oszczędzać kilometry, bo w tamtym miesiącu olej wymieniałem i już nieco ponad 6000 zrobiłem, a za 3 tygodnie znów wyjazd i znów w 2 tygodnie 6000 km pyknie. Kotlinę będę chciał raz jeszcze powtórzyć, ale to chyba na jesieni, na jakiś weekend pojechać. To może się wtedy na tę twierdzę uda wejść
 8. Było mega, aż włosy na jajkach się jeżyły https://www.relive.cc/view/rt10005251166
 9. Oglądałem ten filmik kilka razy. Ten typ z tego samochodu co udaje, że nic nie widzi... masakra Jednak w internetach nikt nie zostawia po tym dziadku suchej nitki. Że wymusił, że nie widział itp. I mógł nie widzieć, bo jest tutaj druga strona medalu - gdyby ten motocyklista jechał w terenie zabudowanym zgodnie z przepisami, to do takiej tragedii by nie doszło i skończyłoby się co najwyżej na połamanej nodze, a nie obciętej. Szczęście w nieszczęściu, że skończyło się to tak, a nie tym najgorszym. Ale szacun ogromny, że w tak krótkim czasie udało się tyle zebrać.
 10. Wybiera się ktoś teraz na weekend do Horic na te wyścigi uliczne?
 11. Oferta już nieaktualna.
 12. Jak w temacie - użyty może kilka razy podczas dłuższych wyjazdów, przy których okazało się, że jest on dla mnie bardziej problemem niż by miał być praktyczny. Jednym słowem za duży. W środku jest pasek na ramię, nie używany nawet, a także pokrowiec przeciwdeszczowy. Tankbag jest na magnesy. Można powiedzieć, że w idealnym stanie. Cena: 100 zł z przesyłką po mojej stronie. Lub ewentualnie zamienię się za taki mniejszy, 7-litrowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności.Guidelines Privacy PolicyWe have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.