Jump to content
Obstawa Conorian Read more... ×
Obstawa Adrian Read more... ×

seebst

Forumowicz
 • Content Count

  1,632
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

seebst last won the day on February 23

seebst had the most liked content!

Community Reputation

59 Neutralna

About seebst

 • Rank
  Bandyta
 • Birthday 12/25/1986

Posiadany Motocykl

 • Marka
  Suzuki
 • Model
  GSF650
 • Rocznik
  2012
 • Typ
  S

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Żary
 • Miejsce
  kierowca

Recent Profile Visitors

515 profile views
 1. Było mega, aż włosy na jajkach się jeżyły https://www.relive.cc/view/rt10005251166
 2. seebst

  [S] Rękawice długie XL

  Sprzedane.
 3. Oglądałem ten filmik kilka razy. Ten typ z tego samochodu co udaje, że nic nie widzi... masakra Jednak w internetach nikt nie zostawia po tym dziadku suchej nitki. Że wymusił, że nie widział itp. I mógł nie widzieć, bo jest tutaj druga strona medalu - gdyby ten motocyklista jechał w terenie zabudowanym zgodnie z przepisami, to do takiej tragedii by nie doszło i skończyłoby się co najwyżej na połamanej nodze, a nie obciętej. Szczęście w nieszczęściu, że skończyło się to tak, a nie tym najgorszym. Ale szacun ogromny, że w tak krótkim czasie udało się tyle zebrać.
 4. Wybiera się ktoś teraz na weekend do Horic na te wyścigi uliczne?
 5. seebst

  [S] Tankbag Oxford 18 litrów

  Oferta już nieaktualna.
 6. seebst

  [S] Tankbag Oxford 18 litrów

  Jak w temacie - użyty może kilka razy podczas dłuższych wyjazdów, przy których okazało się, że jest on dla mnie bardziej problemem niż by miał być praktyczny. Jednym słowem za duży. W środku jest pasek na ramię, nie używany nawet, a także pokrowiec przeciwdeszczowy. Tankbag jest na magnesy. Można powiedzieć, że w idealnym stanie. Cena: 100 zł z przesyłką po mojej stronie. Lub ewentualnie zamienię się za taki mniejszy, 7-litrowy.
 7. seebst

  [S] Rękawice długie XL

  Podczas targów moto w Poznaniu w tym roku wpadły w moje ręce rękawice. Jako że m.in. pojechałem tam też, żeby jakieś ciuchy sobie kupić, poprzymierzać, to trafiły się rękawice. W sumie nie wiem co to za producent ich jest, ale człowiek, który miał stoisko na tych targach w środku tłumaczył, że to jego produkcja (był to jakiś obcokrajowiec). Kto był, to może wie o co chodzi. I tak dałem się namówić na nie. Ale w do domu, gdy miałem je na rękach już, zdałem sobie sprawę, że niepotrzebnie je kupiłem, bo nie posiadają możliwości obsługi telefonów. Tak więc od tamtego czasu leżą u mnie bezużytecznie. Przejechały tylko i wyłącznie na moich rękach z Poznania do domu, czyli jakieś 160 km. Mogę przy tym stwierdzić, że są dość wygodne i miękkie. Rozmiar XL i pasowały idealnie na moją rękę, moje obecne rękawice Alpinestrs SP8 w tym samym rozmiarze jakby kopia 1:1. Są praktycznie nówki, nawet pachną nowością, skórą, więc spokojnie... Cena, myślę, 80 zł z przesyłką po mojej stronie.
 8. Podaję miejscówki: kostel sv. Jana Nepomuckého 311, 517 61 Bartošovice v Orlických horách, Czechy https://maps.app.goo.gl/GQpNx7P4vzQctCLP7 Kostel Nanebevzetí Panny Marie 517 61 Neratov v Orlických horách, Czechy +420 494 599 218 https://maps.app.goo.gl/QyoSmDJQboFTFQHX7
 9. Póki jeszcze jakiegoś filmu nie zmącę, podzielę się z wami takimi oto ciekawostkami:
 10. A co znaczy planowania? Sam sobie tworzysz trasę, ustawiasz punkty, przez które chcesz przejechać, oraz jaką drogą jechać, a następnie prowadzi Cię po tej wyznaczonej przez Ciebie drodze? Plik .gpx też tworzy i można go wysłać dalej?
 11. Co masz za apkę? Bo kumplowi na jabłuszko takie coś też potrzebne
 12. Wróciłem. Nieco ponad 1000 km przybyło. Powrót do domu nie był prosty, a tak na około. I muszę przyznać, że te drogi po czeskiej stronie to istne cudo. I gdyby nie to, że jechałem i w deszczu, i we mgle i jeszcze momentami śniegiem popruszyło, to bym zwrócił i z drugiej strony bym nimi przejechał. I po co gonić tyle kilometrów w Bieszczady, jak tu "pod nosem" prawie mamy takie piękne tereny.
 13. Było tak gorąco, że aż jaszczurki się usmażyły
×

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności.Guidelines Privacy PolicyWe have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.