Jump to content

Zapisy na kalendarz PBC 2020

LISTA CHĘTNYCH O TU!

syku

VIP
 • Content Count

  3,335
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  69

syku last won the day on May 25

syku had the most liked content!

Community Reputation

334 Dusza towarzystwa

About syku

 • Rank
  biedahajkowicz

Posiadany Motocykl

 • Marka
  Suzuki
 • Model
  GSXF1250
 • Rocznik
  2010
 • Typ
  S

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • Miejsce
  kierowca
 • Kilka słów o sobie
  w zasadzie to nie znam się na niczym, ale mogę "wszystko" wytłumaczyć (to taki dowcip o analitykach)

  a serio - wiem do czego służy lutownica, co robi rezystor, kondensator i cewka, czasami wiem co robi tranzystor, ewentualnie jakiś scalak.

  Jestem mistrzem prowizorki :)

Recent Profile Visitors

2,833 profile views
 1. syku

  dystanse lusterek

  Gorna i dolna warstwa to 2mm ABS. Wewnayrz jest taka struktura: Dzialająca na sciskanie. Nie sprawdzałem jakie to siły może przenieść ale ten materiał jest dosyć twardy.
 2. syku

  dystanse lusterek

  Od piotera. Fajny ale małoodporny na ptaszyska. A u mnie krukowaty jakiś sobie upodobał go
 3. syku

  dystanse lusterek

  W stopie lusterka jest uszczelka. Uszczelkę trzeba wydłubać ze stopy i wstawić między dystans a owiewkę.
 4. syku

  dystanse lusterek

  Co do olejaka to wiem że do moto Tomka (moderatora naszego) się spasowało
 5. syku

  dystanse lusterek

  GSXF(2010+) GSF(wodniaki) cena 70zł z przesyłką (chyba że chce ktoś odebrać osobiście w wawie to 55pln) wysokość 25mm, tworzywo ABS, 4 śruby 6x40mm chętny proszony o PW
 6. Niestety w tygodniu jestem poza warszawą na delegacji @Robroy - trzymam kciuki
 7. odlicz koszty przesyłki, za to przywieź do wawy i "wezmem"
 8. Ja z rana. Z Ursusa. Jakby co fon w profilu.
 9. ja chciałem uczciwie - cena to wartość i nie lubię jak ktoś ściemnia jeden zapłaci minimum bo będzie naprawiał inny woli dać więcej i mieć spokój powiem tak: oglądałem wiele, za kilka zapłaciłem przegląd w ASO. wziąłem jariskę za 31kpln chociaż ubezpieczalnia wyceniła ją na 29kpln może to głupie z mojej strony ale wolę dać za pewne a na marginesie - miłem info z firmy zewnętrznej, coś jak DEKRA (nie pamiętam firmy musiałby spojrzeć na naklejkę) pojechałem do ASO (po poprzednich przejściach stwierdziłem że wolę zapłacić) - znaleźli mniej niż w otrzymanym protokole dołożyli mi zimówki i wszyscy "hepi"
 10. ja szukałem dla córki zacząłem od 20-24kpln skończyliśmy na 31kpln były różne - w końcu kupiłem jariskę w "lizplanie" (perełki polizingowe zostawiają na salon) cena wyższa od rocznikowej ale warto było.
 11. pasi - fon do mnie macie. dajcie info co i jak ja ruszam z ursusa (al. jerozolimskie) więc wbijam się na janki i dalej na grójec) na którą mam być gotowy? (no wiesz mycie moto po zimie, pakowanie etc..) edit: 9:30 mak na jankach (ustalone z Zakrzesiami - znaczy z tą brzydszą połową)
 12. Ja bym chciał około 9-10 wyruszyć - pogoda wygląda jutro na niepadającą więc raczej moto. Urlop dostałem - ale serce boli, bo miałem mieć od środy, dwa dni przeznaczone na przygotowaniu przetargu i decyzja o 14:00 "nie startujemy" (brakuje usługi eDupa do zdalnego całowania, kopania, włażenia etc)
 13. kutwa - u mnie jak w kalejdoskopie - urlop na jutro pod znakiem zapytania więc może się okazać że wyjazd dopiero około 16tej (okaże się bliżej końca dnia pracy) kocham to
 14. jakby co to fon masz do mnie w profilu pracuję przy rondzie łopuszańska-aleje, też mogę podskoczyć
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności.Guidelines Privacy PolicyWe have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.