Jump to content
Oficjalny 12 zlot PBC - zapisy Read more... ×
Obstawa Duńczyk Read more... ×
Beforr party Read more... ×
Sign in to follow this  
Cielak

[S] Sprzątanie Piwnicy - Banditowa Wyprzedaż Garażowa :d

Recommended Posts

Siemka

Niestety żona chce mnie wy-ten-tego z piwnicy :D Muszę zrobić porządki – a mam banditowych rzeczy masę do oddania w sumie za pół darmo albo nawet ćwierć darmo;)

Lista poniżej – wg mnie większość będzie pasować do IIgen ale pewnie i do pierwszej też część będzie pasować.

- golenie
- alternator
- cewka zapłonowa
- napinacze łańcucha (montowane w wahaczu)

- raczka pasażera tył
- wałki rozrządu
- pompa hamulcowa przód
- smok
- ślizgi łańcuszka rozrządu
- plastik (trójkąt ) montowany z przodu atrapa kabli prawy
- atrapa osłona gaźników prawa
- stopka boczna - kosa
- pompa oleju

-ślizg łańcucha (z wahacza)
- oś przód, oś tył
- zaciski przednie

- kanapa (wydaje mi się że jej stan to bdb - musiałbym sprawdzić – z mojego moto)
- lagi rozebrane na części bez rur (tulejki i takie tam inne)
- sprężyny kosza sprzęgłowego

-instalacja pair

- przewody olejowe do głowicy
- linka sprzęgła + powrotna gazu, linka ssania

- wieżyczki trzymające walki rozrządu - mostki
- czujnik stopki bocznej kosy
- Vka pod szybę po lekkim bum
- podnóżek (zgięty) po tym samym lekkim bum

-płyta GIVI pod kufer centralny (patrząc po kształcie to już jakaś wiekowa chybaJ )

Za to wszystko w kupie co powyżej chciałbym 300-350zł – wysyłka raczej nie będzie bardzo tania bo to wszystko zajmuje ze 2duże skrzynki i trochę waży.  Oferta nie dla purystów :D czegoś może nie być, coś może być więcej itp. W rozsądnych kwestiach można pisać o stan itp.  Cena do rozsądnego dogadania – zależy mi żeby się tego pozbyć – a akurat może komuś się przydaJ

Dodatkowo mam komplet 2przetwornice + 2palniki xenon HB3 za 40zł za całość (mega stare –ale w zasadzie chyba jeden komplet nowy a drugi używany dosłownie chwile  - przed przeglądem ściągnięte  i już nie założone powrotem) wszystko w komplecie z kartonikiem. Wtedy co je kupowałem kosztowały dość sporo mi się pamięta;)

WINGRACK to chyba 1gen

Bez fittingu – dla formowych VIPów ze starej ekipy mogę oddać za 250zł + browar , dla reszty 300zł

Dysponuje zdjęciami ( takie sprzed 8lat) – bo od tamtej pory wszystko pozawijane w folie leży w piwnicy i strasznie denerwuje moją żonę :D Świeże zdjęcia mam wingracka, płyty givi , zenona.

Jak się ktoś szarpnie  na całość to pogonię za 525zł :D

Z racji ze mieszkam na stałe za granicą – akcja nie jest dla napaleńców pt że na jutro to musi mieć. No chyba że się ktoś zdecyduje na cokolwiek do 02.10.2018 z rana to mogę zabrać do PL bo będę jechał – dalszy sposób dostawy do uzgodnienia

Admina proszę o nie usuwanie ze względu na brak fotek  - ale wstawienie 100fotek jest bezsensowne – zainteresowanemu mogę podesłać bez problemu.

LWG

I nikt nic ? :D to czekam na propozycje bo może moje ceny są z kosmosu?:D 

W dalszym ciągu aktualne 

Posted (edited)

Aktualne zaciski przednie ? Szukam do Bandita N 2gen 2004r ?

Edited by cziko

dobrze ze nie mam.juz zony🤭🙃

Od jakiego bandziora? Miabyś zaślepke wachacza?

Edited by BadBoy

Sign in to follow this  

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności.Guidelines Privacy PolicyWe have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.