Skocz do zawartości
Oficjalny 12 zlot PBC - zapisy Czytaj więcej.. ×
Krzysztof

[S] Bransoleta Milanese - Mesh 20mm - Geckota

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo, Zegarkowcy. 

Mam do odsprzedania calkowicie nowa (dzisiaj odebralem przesylke) stalowa bransolete do zegarka typu Milanese - Mesh firmy Geckota.

Firma renomowana - w ofercie dwie marki: Geckota / ZULUDIVER - z czystym sumieniem moge polecic (mam cos kolo 30-40 roznych paskow od nich i jestem zadowolony). 

Model: Geckota "Oblique" Milanese Mesh Stainless Watch Strap - czyli bransoleta typu milanese - mesh, czyli "plecionka" ze stali szlachetnej 316L, szerokosc 20mm, dlugosc 110/80 mm, polerowana. Regulowane zapiecie - bezstopniowe - o polerowanej klamrze. Pasuje do zegarkow o standardowej budowie koperty - proste uszy o rozstawie 20mm.  

Zaplacilem 27,99 GBP, czyli 32,37 EUR, co na polskie przy dzisiejszym kursie wychodzi 139 PLN (+ 11 GBP przesylka z Wysp do Austrii, ale to juz moj klopot).

Dlaczego sprzedaje: 

1. Nie pasuje mi wizualnie do mojego zegarka - wydaje mi sie zbyt agresywna i cyferblat zegarka (Atlantic Art Deco) traci urok - dlatego chce zamowic inny model o mniejszych oczkach. Tu sie troche przeliczylem. 

2. Przy moim bardzo chudym nadgarstku wydaje mi sie nieco ociezala - grubosc 2,75 mm (ale to pierwsze wrazenie, bo tak naprawde to od dluzszego czasu nie mialem zadnej bransolety na nadgarstku, lecz tylko paski skorzane oraz skorzane i tekstylne NATO/ZULU) 

Cena dla PBC: 105 PLN lub 24 EUR (w cenie przesylka na adres nabywcy) Moge negocjowac, ale przesylka do Polski kosztuje ok. 8-10 Euro, wiec wielkiego marginesu nie mam. 

Jako bonus dorzuce nabywcy (prosze o PW): 

- oryginalna sciereczke - WatchGecko do przecierania koperty i szkielka (biala lub zielona - wedle wyboru). 

- komplet teleskopow 20mm pasujace do bransolety - 3 szt (czyli 2 + 1 jako rezerwa).

Bransoleta jest gietka, wiec dobrze uklada sie na nadgarstku, 

Pasuje do zegarka sportowego, divera, np Seiko SKX007, Turtle, Mini Turtle - rozstaw uszu 20mm. 

Ponizej oryginalne zdjecie ze strony producenta https://www.watchgecko.com/oblique-milanese-mesh-by-geckota.php : 

image.png

Dorzucam moje zdjecia (bransoleta nie jest zalozona do zegarka, lecz tylko przymierzona do obudowy - stad nieco odstaje od uszy koperty):

IMG_1408.jpeg

Folie ochronna zdjalem do zdjecia. 

IMG_1404.jpeg

IMG_1405.jpeg

IMG_1406.jpeg

IMG_1407.jpeg

IMG_1409.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności.Regulamin Polityka prywatnościUmieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.