Jump to content
Oficjalny 12 zlot PBC - zapisy Read more... ×
Obstawa Duńczyk Read more... ×
Beforr party Read more... ×
Krzysztof

[S] Nowa Bransoleta Milanese - Mesh 20mm - Geckota

Recommended Posts

Hallo, Zegarkowcy. 

Mam do odsprzedania calkowicie nowa (dzisiaj odebralem przesylke) stalowa bransolete do zegarka typu Milanese - Mesh firmy Geckota.

Firma renomowana - w ofercie dwie marki: Geckota / ZULUDIVER - z czystym sumieniem moge polecic (mam cos kolo 30-40 roznych paskow od nich i jestem zadowolony). 

Model: Geckota "Oblique" Milanese Mesh Stainless Watch Strap - czyli bransoleta typu milanese - mesh, czyli "plecionka" ze stali szlachetnej 316L, szerokosc 20mm, dlugosc 110/80 mm, polerowana. Regulowane zapiecie - bezstopniowe - o polerowanej klamrze. Pasuje do zegarkow o standardowej budowie koperty - proste uszy o rozstawie 20mm.  

Zaplacilem 27,99 GBP, czyli 32,37 EUR, co na polskie przy dzisiejszym kursie wychodzi 139 PLN (+ 11 GBP przesylka z Wysp do Austrii, ale to juz moj klopot).

Dlaczego sprzedaje: 

1. Nie pasuje mi wizualnie do mojego zegarka - wydaje mi sie zbyt agresywna i cyferblat zegarka (Atlantic Art Deco) traci urok - dlatego chce zamowic inny model o mniejszych oczkach. Tu sie troche przeliczylem. 

2. Przy moim bardzo chudym nadgarstku wydaje mi sie nieco ociezala - grubosc 2,75 mm (ale to pierwsze wrazenie, bo tak naprawde to od dluzszego czasu nie mialem zadnej bransolety na nadgarstku, lecz tylko paski skorzane oraz skorzane i tekstylne NATO/ZULU) 

Cena dla PBC: 105 PLN lub 24 EUR (w cenie przesylka na adres nabywcy) Moge negocjowac, ale przesylka do Polski kosztuje ok. 8-10 Euro, wiec wielkiego marginesu nie mam. 

Jako bonus dorzuce nabywcy (prosze o PW): 

- oryginalna sciereczke - WatchGecko do przecierania koperty i szkielka (biala lub zielona - wedle wyboru). 

- komplet teleskopow 20mm pasujace do bransolety - 3 szt (czyli 2 + 1 jako rezerwa).

Bransoleta jest gietka, wiec dobrze uklada sie na nadgarstku, 

Pasuje do zegarka sportowego, divera, np Seiko SKX007, Turtle, Mini Turtle - rozstaw uszu 20mm. 

Ponizej oryginalne zdjecie ze strony producenta https://www.watchgecko.com/oblique-milanese-mesh-by-geckota.php : 

image.png

Dorzucam moje zdjecia (bransoleta nie jest zalozona do zegarka, lecz tylko przymierzona do obudowy - stad nieco odstaje od uszy koperty):

IMG_1408.jpeg

Folie ochronna zdjalem do zdjecia. 

IMG_1404.jpeg

IMG_1405.jpeg

IMG_1406.jpeg

IMG_1407.jpeg

IMG_1409.jpeg

Po zmianie teleskopow na ciensze i przymierzeniu bransolety do mojego Seiko okazalo sie, ze to polaczenie wcale nie wyglada tak zle. Kwestia gustu i przyzwyczajenia. Dlatego tematu uwazam za rozwiazany i bransoleta zostanie u mnie. 

Seiko_Geckota01.jpg

Seiko_Geckota02.jpg

Seiko_Geckota03.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności.Guidelines Privacy PolicyWe have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.