Jump to content
Sign in to follow this  
scoffer

Wielkopolska Jedzie Na Zlot Pbc 2019

Recommended Posts

Wzorem innych regionów zakładam podobny temat :).

Ja wyruszam w piątek rano 24.05  (godzina do ustalenia jeszcze) z międzylądowaniem w Gnieźnie (żona puszką odstawia dzieciaki na przechowanie :)) a dalej razem jak Yanosik poprowadzi 😉

Ja mam do gniezna 25 km i przez Gniezno będę raczej leciał. Również jadę z plecaczkiem

Jadę tyle że wcześniej i w zależności od zdrowia jak motocyklem to od środy a jeżeli puszką to też wchodzi w rachubę to w czwartek , tak gwoli informacji .

Ja mam do gniezna 25 km i przez Gniezno będę raczej leciał. Również jadę z plecaczkiem
To jak będzie bliżej wyjazdu możemy się zgadać jak będziesz chciał i gdzieś ustawić w Gnieźnie i lecieć dalej razem.

2 godziny temu, scoffer napisał:
6 godzin temu, Dario napisał:

To jak będzie bliżej wyjazdu możemy się zgadać jak będziesz chciał i gdzieś ustawić w Gnieźnie i lecieć dalej razem.

Kurczaki, ja jade w czwartek. Pardon :P

W razie czego startujemy z ronda Obornickiego z Shell'a ok 11.

Ja już na miejscu ;)b3d8c09086c5dcc71404b7a2b199d400.jpg

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności.Guidelines Privacy PolicyWe have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.