Jump to content
OlaAla

Żyje tu ktoś jeszcze?

Recommended Posts

Posted (edited)

Dobry panoczki!

Rozumiem że ja z przyczyn zdrowotnych do dnia dzisiejszego nie odpaliłam motocykla, ale co tu taka cisza? Hallo!? Jakaś kawa, ciastko, albo co mocniejszego?

Edited by OlaAla

Ragor melduje, że żyje
Co, gdzie, jak, kiedy? Bo u mnie ostatnio kiepsko z czasem (ot taki urok powrotu z urlopu)

Wysłane z mojego P10 lite przy użyciu Srapatapatalka

Co to za życie jak nie ma czasu nawet na to żeby na moto popatrzeć chociaż przez chwilę.... a jeżdżeniu to już nie wspomnę.

Kawa i ciastko w wolnej chwili bardzo chętnie.

Co to za życie jak nie ma czasu nawet na to żeby na moto popatrzeć chociaż przez chwilę....

Jeśli to było do mnie to aż tak źle to nie jest, bo zrobiłem jakieś 7 czy 8k km w tym roku, problem jest dopiero od powrotu z urlopu

Ja również się pisze na kawę/ciacho czy coś innego. Wiem, że@ilm miał robić kawę, ale chyba przez problem z moto się to przeciąga.

Dzień dobry, no żyje się i jeździ.

21 godzin temu, Ragor napisał:

Jeśli to było do mnie to aż tak źle to nie jest, bo zrobiłem jakieś 7 czy 8k km w tym roku, problem jest dopiero od powrotu z urlopu emoji23.png

Ja również się pisze na kawę/ciacho czy coś innego. Wiem, że@ilm miał robić kawę, ale chyba przez problem z moto się to przeciąga.

Moja uwaga dotyczyła mojej osoby....niestety ale w lipcu to dopiero raz widziałem swoje moto chociaż stoi 10m od domu….totalny brak czasu no i urlop.

Hello! 

Dobra kawa i ciacho. . . gdzie i kiedy? 😎 

OlaAla jako autor tematu podajesz czas i miejsce :)

• Like 1

poczekajcie księżniczki i królewicze 🙂 jest w toku sprawa moto więc sprawa mi przyspiesza. w związku z tym i czując oddech na karku w ten weekend ustalimy termin  II śląskiej kawy 🙂

I Ja jestem chętny na kawę i ciastko, ale widzę że coś ciężko.

Może w najbliższą sobotę ktoś chętny podjechać do Wadowic na kremówkę? Trasa niedaleka to całego dnia nie zajmie.

• Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności.Guidelines Privacy PolicyWe have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.