Jump to content
Sign in to follow this  
Jedrek386

[S] Kurtki motocyklowe tekstylne

Recommended Posts

Jedrek386

Witam,

Mam na sprzedaż dwie tekstylne kurtki:

1. ISPIDO ZINC KOLOR CZARNY rozmiar 5XL (normalnie nosiłem ciuchy 2XL) https://www.imready.eu/pl/kurtka-turystyczna-ispido-zinc-kolor-czarny-cnf.html nalot 300-400 km.

2. KURTKA TURYSTYCZNA ADRENALINE NEVADA KOLOR CZARNY rozmiar 3XL https://www.imready.eu/pl/kurtka-turystyczna-adrenaline-nevada-kolor-czarny-cnf.html? nalot 100 km. Pół roku temu uległa uszkodzeniu i oddałem na gwarancje - sklep stwierdził, że da mi nową :D 

Cena ?

Ciuchy na mnie już nie pasują. Chce się ich pozbyć, a nie zarobić na sprzedaży, więc rozważę każdą propozycję. Jestem w stanie podrzucić ciuchy w okolicach Poznania ~50km.

Pozdrawiam

rafix

Cenę musisz jakąs podać.  

Wstępnie byłbym zainteresowany tą kurtką adrenaline. Tylko nie wiem kiedy mogę ja przymierzyć. 

Do Gądek podjedziesz? Czasem tam bywam 

Jedrek386
50 minut temu, rafix napisał:

Cenę musisz jakąs podać.  

Wstępnie byłbym zainteresowany tą kurtką adrenaline. Tylko nie wiem kiedy mogę ja przymierzyć. 

Do Gądek podjedziesz? Czasem tam bywam 

Mogę podjechać. Nie ma problemu. Nowa kosztuje 230. 150? Jak uważasz, że za dużo to możemy się targować :D 

rafix

Na piwo dam😉. Zobaczymy kiedy wogole ja tam trafię. Będziemy w kontakcie

Jedrek386

UP.

Oddam za darmo albo małe piwo bezalkoholowe. Zbliża się termin przeprowadzki, a miejsca brak. 😔

kazek

Co jest uszkodzone w tej drugiej kurtce? Wstępnie rezerwuje 

Jedrek386
13 godzin temu, kazek napisał:

Co jest uszkodzone w tej drugiej kurtce? Wstępnie rezerwuje 

Nic. Nowiutka odebrana ze sklepu.

kazek
Posted (edited)

Oki napisałem na priv , jestem zainteresowany. 

Edited by kazek

Jedrek386

Sprzedane.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności.Guidelines Privacy PolicyWe have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.