Jump to content
Sign in to follow this  
darekb1

Okulary sportowe QUIKSILVER przeciwsłoneczne męskie fotochromy

Recommended Posts

darekb1

Witajcie, mam do sprzedania okulary, dla PBC 300 PLN + KW. Automatymatycznie się rozjaśniają w cieniu posiadając kat. 2 i ściemniają w mocniejszym słońcu mając kat. 3. 

https://www.olx.pl/oferta/meskie-okulary-przeciwsloneczne-quiksilver-landscape-xkks-fotochrom-CID767-IDCvDA4.html?action=show&id=569279416&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink 

Share this post


Link to post
seebst

Na czym polegają "sportowe"?

To coś jak przeciwsłoneczne? Pytam, bo zaciekawiło mnie to. One mają jakieś sztywne etui? 

I jak szybko się rozjaśniają po wejściu do cienia? 

Share this post


Link to post
darekb1

To przeciwsłoneczne a Sportowe to chodzi o design i wykonanie, np. przy uprawianiu sportu nie spadają tak łatwo z głowy, są lekkie bardzo. Ogólnie to nie czujesz ich na głowie w zasadzie. 
Etui jest usztywniane ale nie jest takie twarde plastykowe. 
Co do szybkości rozjaśniania się i przyciemniania - jak testowałem wychodząc z pomieszczenia na balkon w słońcu to widać było że za chwilę były trochę ciemniejsze ale ciężko mi to też określić dokładnie, mógłbym zrobić filmik ale wychodze rano to jest ciemno, wracam z pracy to już też ciemno niestety. 

tu to rozjaśnianie i ściemnianie jest pomiędzy kategorią 2 a 3, czyli nie są rozjaśniane całkiem na biało. 


 

dyrektywa-2.jpg

Share this post


Link to post
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności.Guidelines Privacy PolicyWe have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.